środa, 3 czerwca 2015

Każdy lubi darmówki! Czyli o tym jak zdobyć darmowe gadżety dla psa
Małe, zazwyczaj nieprzydatne nikomu gadżety lubi chyba każdy. Od razu robi nam się miło gdy np. dostaniemy próbki kosmetyku w gazecie lub do naszych zakupów dodany zostanie jakiś gratis. :) Musze się przyznać, że sama często wchodzę na strony, w których możemy znaleźć linki do firm, które wysyłają jakieś darmowe próbki, gadżety. Dziś kilka słów o właśnie takich darmowych gadżetach ale z kategorii psiej. Jak je zdobyć? Gdzie? Zapraszam do przeczytania. ;)


KONKURSY 

Na faceobooku roi się od psich konkursów. Wszędzie możemy spotkać konkursy fotograficzne, losowanie czy konkursy poetyckie, graficzne. Zazwyczaj możemy w nich wygrać bardzo fajne, atrakcyjne nagrody. Oczywiście konkursy nie są organizowane tylko na facebooku. Na różnych psich eventach czy nawet "na ulicy" możemy spotkać jakiś konkurs z psimi nagrodami. Czasem sklepy, wcale nie zoologiczne organizują takie konkursy. Wiele jest też konkursów sms'owych np. w gazetach. Nam już kilka razy udało się wygrać takie konkursy więc na prawdę warto brać w nich udział ;) 
Kilka aktualnie trwających konkursów:

- Gazeta "Przyjaciel pies" z okazji dwusetnego numeru organizuje trzy konkursy jubileuszowe, a oprócz tego znajdziecie tam mały konkurs organizowany z Puriną, a także cykliczne konkursy foto. http://www.pies.pl/category/inne-konkursy/

- Strona "Pet paczka" organizuje konkurs w którym możecie wygrać obrożę.  
https://www.facebook.com/821578577933176/photos/a.822821834475517.1073741828.821578577933176/842379095853124/?type=1&theater


WYSTAWY I INNE PSIE EVENTY 

Samo wejście na wystawę czy inne psie wydarzenie czasem jest płatne ale bardzo często możemy zdobyć tam próbki karmy, czy smakołyków. Zazwyczaj przy takich eventach stoją stoiska reklamujące daną markę i chętnie rozdają próbki. Czasem przy stoiskach z psimi usługami np. psi fryzjer robią darmowe drobne zabiegi typu obcinanie pazurów. ;)  Nam z ostatniej wystawy, o której pisałam w poście o majówce udało się zdobyć małe co nie co. 

PROMOCJE, GRATISY

Dosyć zbiorowa kategoria ale już ją tłumaczę. Na stronach i internetowych sklepów zoologicznych czy po prostu w sklepach zoologicznych natrafiamy na liczne promocje, oferty. Czasem gdy zakupimy dany produkt dodają nam drugi gratis czy jakąś próbkę. Warto trochę poszperać, bo takie promocje często bardzo się opłacają. Ja już kilka razy ku mojemu zaskoczeniu dostałam do mojego zamówienia darmowe smaki czy próbkę karmy, a kiedyś nawet zabawkę. Kilka sklepów, w których bardzo często zdarzają się "gratisy" :

-KARUSEK (baardzo polecam ;) )
- ZOOZONE (również polecam)
- ZOOPLUS (z opinii innych )
- PSIA BUDA

To jeszcze nie koniec tej kategorii, bo zostało coś jeszcze. Wspomniane przeze mnie wcześniej strony z linkami do firm wysyłających darmowe gadżety czasem dodają też coś dla psów ;) Od czasu do czasu pojawiają się linki do firm, które po wysłaniu zgłoszenia wysyłają jakieś małe co nie co dla psiaków. Przykładem takiej strony jest strona "Darmowe gadżety" (link: www.free.amciu.com ) .   
A teraz kilka linków do firm, które właśnie takowe gadżety wysyłają:

- Royal canin po przysłaniu im dowodu zakupu ich produktów przysyła wagę do odmierzania 
  karmy! (mi wczoraj przyszła ;) ) http://royal-canin.pl/waga/

- Peedigre po wysłaniu im odpowiednich danych przysyła pakę dla szczeniaka! (może nie jest 
  to najlepsza firma ale dodatkowa karma zawsze może się przydać ;) )
  https://www.pierwsza-paka.pl/pedigree 

Oprócz tego często firmy produkujące karmę dla psów wysyłają próbki- wystarczy tylko 
napisać maila  :) 


                                                
Tak wygląda waga z royal canin ;) 


Więc to już by było na tyle, jeśli post się spodobał zapraszam do komentowania!
pozdrawiamy Feliks&Lidka

1 komentarz:

  1. Darmowe próbki produktów dla zwierząt (głownie karm) możecie też znaleźć na stronkach takich jak ta: http://www.nagrodobiorcy.pl/category/darmowe-probki/darmowe-probki-produktow-dla-zwierzat/

    OdpowiedzUsuń